Başkan, CEZAİLK AKTAŞ Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor. Hükümet Konağı Ve Sosyal Yardımlaşma Kurumu; Buğün İtibari İle dezenfekte edildi.Başkan, CEZAİLK AKTAŞ Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor. Hükümet Konağı Ve Sosyal Yardımlaşma Kurumu; Buğün İtibari İle dezenfekte edildi.Başkan, CEZAİLK AKTAŞ Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor. Hükümet Konağı Ve Sosyal Yardımlaşma Kurumu; Buğün İtibari İle dezenfekte edildi.Başkan, CEZAİLK AKTAŞ Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor. Hükümet Konağı Ve Sosyal Yardımlaşma Kurumu; Buğün İtibari İle dezenfekte edildi.Başkan, CEZAİLK AKTAŞ Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor. Hükümet Konağı Ve Sosyal Yardımlaşma Kurumu; Buğün İtibari İle dezenfekte edildi.Başkan, CEZAİLK AKTAŞ Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor. Hükümet Konağı Ve Sosyal Yardımlaşma Kurumu; Buğün İtibari İle dezenfekte edildi.Başkan, CEZAİLK AKTAŞ Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor. Hükümet Konağı Ve Sosyal Yardımlaşma Kurumu; Buğün İtibari İle dezenfekte edildi.
 • Başkan, CEZAİLK AKTAŞ Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor. Hükümet Konağı Ve Sosyal Yardımlaşma Kurumu; Buğün İtibari İle dezenfekte edildi.

23 Mar 2020

Başkan CEZAİL AKTAŞ,vatandaşları koronavirüs tehdidine karşı korumak amacıyla dezenfekte çalışmalarının kararlı bir şekilde sürdürüleceğini kaydetti.

Yorum Yap